TÜRSAB ve IATA üyesi olan Joylife Travel bireysel ve kurumsal müşterileri ile özel grup talepleri için seyahat, konaklama, tur programı, transfer hizmetleri, vize işlemleri, seyahat sigortası, etkinlik ve toplantı organizasyonları için hizmet vermektedir.

UÇAK BİLETİ

IATA üyesi olarak; yurtiçi ve yurtdışı tüm yolculuklarınızda en ekonomik ve güvenilir bir şekilde seyahat edebilmeniz için en uygun alternatifleri size sunuyoruz. Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus başta olmak üzere tüm yerli ve yabancı havayollarının satışını yapmaktayız.

KONAKLAMA HİZMETLERİ

Yurtiçi, yurtdışı tüm seyahatlerinizde huzurla konaklamanız için her kategoriye uygun otel ve konaklama merkezi alternatifleri sunuyoruz. Erken rezervasyon kolaylığı, doğru seyahat planlaması, ödeme kolaylığı, maliyet tasarrufu ve güvenilir hizmet imkanı sağlayarak mutlu bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI TURLAR

Yurtiçi, yurtdışı, Kıbrıs, kültür turları, şehir turları, mavi yolculuklar ve özel gezi grupları için tüm seyahat, konaklama, gezi rotaları, rehber desteği, vize ve seyahat sigortası hizmetlerine kadar bütüncül hizmet sunuyoruz. 

KÜLTÜR TURLARI

Türkiye’nin ve dünyanın en özel turistik ve kültürel bölgelerine yönelik düzenlenen kültür turlarımıza katılarak özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tüm süreci ekonomik fiyatlarla, ödeme kolaylığıyla sunan turlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OKUL VE KURUM GEZİLERİ

Yılsonu, yılbaşı, dönem arası gibi zamanlarda uzun süreli veya günübirlik tur organizasyonları planlayan kurumlara gezi hizmeti sunuyoruz. Seyahat, konaklama, rehberlik, seyahat sigortası gibi tüm süreçleri ekonomik ve güvenilir bir şekilde sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BALAYI PAKETLERİ

Balayı için Paris, Roma, Viyana gibi bölgelerin yanı sıra alternatif paketler sunarak ununtulmaz bir deneyim yaşamanıza destek veriyoruz. Balayınızı planlamak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

ALTERNATİF TURLAR

Mevcut turlarımızın haricinde kendiniz veya grubunuz için beklentilerinize yönelik özel alternatif tur programları oluşturuyoruz. Fotoğrafçılık turları, sinema turları, yoga ve fitness turları, ekoturizm ve farklı tematik programlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

GEMİ TURLARI

Unutulmaz bir seyahat deneyimi sunan gemi turları için tüm süreçlerde destek oluyoruz. Yunan Adaları, Akdeniz kıyıları gibi destinasyonlarla birlikte egzotik bölgelere de mavi yolculuk yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TRANSFER HİZMETLERİ

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki güvenilir tedarikçilerimiz sayesinde seyahat boyunca şehir içi ulaşım ve transfer ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Her destinasyonda hizmet veren tedarikçilerimizle talebinize uygun ekonomik alternatifler sunmaktayız.  

VİZE İŞLEMLERİ

Planlaması ve uygulama süreci yorucu ve zahmetli olan yurt dışı seyahatlerinizde asistanlık desteği veriyoruz. Başvuru formlarının doldurulması, randevu alınması ve vize görüşmelerine kadar tüm aşamalarda vize işlemlerinizi kolaylıkla halletmenize yardımcı oluyoruz.

SEYAHAT SİGORTASI

Yurt dışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek olumsuz olaylar ve rahatsızlıklara karşı kendinizi güvence altına almak için seyahat sigortası yaptırmanız önemli. Seyahatlerinizde ve vize başvuru sürecinde en önemli ihtiyaçlarınızdan birisi olan seyahat sigortası için güvenilir hizmet sunuyoruz.