BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ?

Joylife Travel olarak 2008 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı turizm hizmetleri veren yenilikçi, dinamik, tecrübeli ve hızlı aksiyon alabilen TÜRSAB’a kayıtlı turizm seyahat acentesiyiz. 


Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana turizm sektöründeki yenilikleri ve ihtiyaçları yakından takip eden ve uygulayan bir markayız. 


Marka iş birlikteliği yaptığımız Tatilbudur ile yurt içi ve yurt dışı tatil, tur paketleri sunarken; THY, Pegasus, IATI ve Panel B gibi küresel operatörlerle de yurtiçi ve yurtdışı ulaşımda anında çözümler sunuyoruz. Yer taşımacılığı olarak Metro Turizm ve Pamukkale ile olan marka iş birlikteliğimize istinaden otobüs bileti satışı sunmaktayız. 


Joylife Mice olarak kurumsal şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda; toplantı, seminer, kongre ve özel etkinlik programlarında tüm dijital süreçlerden, katılımcıların ulaşım ve konaklamasına, alan organizasyonundan teknik süreçlere kadar kapsamlı etkinlik yönetim hizmetleri sunuyoruz.


“Neşeli Hayat” mottosuyla sunduğumuz hizmetlerimiz ile müşterilerimize bireysel ve kurumsal olarak tüm iş ve özel süreçlerini tek firma ile yönetebilmeleri için zamandan tasarruf, kolaylık sağlıyoruz.

Hayalinizdeki tatili yaşamak mı istiyorsunuz? Gelin sizin için özel tatil planı oluşturalım.
Seyahate çıkacaksınız ama işlemleri yapmak için vaktiniz mi yok? Bizimle irtibat kurun seyahatinizi planlarken size asistan desteği verelim.
Kurumunuz adına etkinlik mi yapmak istiyorsunuz? Joylife Mice olarak tüm etkinlik süreçlerinizi sizin adınıza planlayıp, sorunsuz bir etkinlik yönetimi yapalım.
"Yüksek bir dağa çıkma güçlüğünden kaçınırsanız, güzellikleri tam olarak göremezsiniz." der Shakespeare